Насловна / Вести / Бачка надиграла Чукарички 2:3 (2:2)

Бачка надиграла Чукарички 2:3 (2:2)

У другој контролној утакмици у припремном делу Бачка је победила Чукарички резултатом 3:2 (2:2), а меч две суперлигашке екипе на Ади циганлији био је динамичан и занимљив јер је београдска екипа успела у првом делу да стигне вођство гостију од 2:0, међутим у другом полувремену ипак је до предности дошла Бачка која је иначе била боља екипа на терену.

Стрелац прва два поготка за „Плаве“ био је Чековић у 15. и 19. минуту, затим је Чукарички умањио вођство голом Немање Обрадовића у 34. и изједначио резултат добро изведеним слободним ударцем Марка Доцића у 40. минуту, да би аутоголом Ђорђа Ђурића у 60. Бачка опет дошла до вођства, а то је био и коначан резултат.
Састави

Чукарички прво полувреме: Никола Петрић, Петар Јовановић, Стефан Живковић, Душан Лагатор, Марко Томић, Марко Доцић, Игор Матић, Асмир Кајевић, Немања Обрадовић, Огњен Ожеговић и Петар Бојић.

Чукарички друго полувреме: Филип Пајовић, Сава Радић, Ђорђе Башановић, Драгољуб Срнић, Пиасентин Лукас, Саша Јовановић, Александар Јевтић, Ђорђе Ђурић, Зехрудин Мехмедовић, Марко Шарић и Немања Милојевић.

ОФК Бачка: Иван Коновалов, Душан Мијић, Душан Видовић, Немања Илић, Игор Ђурић, Милорад Балабановић, ука Луковић, Урош Степановић, Дамир Чековић, Весељко Тривуновић, Стефан Мацановић. Играли су и: Урош Јеврић, Стефан Николић, Милан Макарић, Филип Бајић, Зоран Швоња, Милан Ставрић, Апиа Бизмарк, Марко Зечевић, Стеван Живковић и Милан Шушњар.

Сусрет је одигран на терену Фудбалског савеза Београда на Ади циганлији пред око 50 посматрача по веома хладном времену на температури испод нуле.