petak, oktobar 19, 2018
Naslovna / Vesti / Bačka savladala Mačvu 2:1 (0:0)

Bačka savladala Mačvu 2:1 (0:0)

Danas se u okviru 27. kola Super lige Srbije u Bačkoj Palanci odigrala utakmica između Bačke i Mačve iz Šapca.

U veoma uzbudljivoj utakmici pred oko 1500 gledalaca Bačka je pobedila svog direktnog „konkurenta“, Mačvu iz Šapca rezultatom 2:1.

Prvo poluvreme igralo se čvrsto između dva gola jer je šansi bilo na obe strane, ali mreže oboice čuvara su ostale mirne.

Luka Luković - strelac oba pogotka za

U drugom poluvremenu Bačka je prva došla do vođstva golom Lule Lukovića. Mačva je nakon toga izjednačila preko Matića, a pred sam finiš utakmice, Luka Luković ponovo je zatresao mrežu „Šanera“.

Četiri penala, tri gola u Palanci, dva sa bele tačke, Bačka pobedila Spartak

Vojvođanski derbi pripao domaćinima pred 2.000 svedoka sudija Simović u centru pažnje OFK Bačka – …

One comment

1. Ma ulozice oni desetine hiljada milijardi, sto rece jedan bivsi ministar. Letece se iz Nisa za New York Boeingom 474-400. Pred izbore, naravno. Dobice i Nislije stanove za 300 evra po kvadratu, vozice se i oni Srpskim Mercedesom, gradice se Nis na Nisavi SISU kamionima, a komaraca vise biti nece posto su tu UTVA novi avioni koje pravimo u saradnji sa Arapima. Kanalom Dunav-Morava-Egejsko more prolazice kroz Nis kruzeri a roba ce iz Grcke ici za Austriju, Madjarsku i Nemacku. professional writing