Насловна / Вести / Нештин бољи од Будућности из Парага! 4:0 (1:0)

Нештин бољи од Будућности из Парага! 4:0 (1:0)

Данас је у Нештину по изузетним временским условима одиграна права дерби утакмица између Нештина и парошке Будућности.

Почетак утакмице пред око 500 људи боље су отворили гости и у првих пола сата меча много бољи ривал на терену, али у 40. мин домаћин долази до предности из оправдано досуђеног једанаестерца и то је уједно био коначан резултат првог полувремена.

Друго полувреме опет боље отварају гости, стварају две добре шансе за гол а онда се буди домаћин и ураганским преокретом постиже још три гола за коначних 4-0.

Треба истаћи да је данас веома слаби судија Милан Боснић у 57. мин искључио играча гостију Пејића, па одмах затим и тренера гостију Саматовића који је протествовао због искључења Пејића и великог броја картона и неуједначеног критеријума.

Колико је слаби судија Боснић данас био неуједначен најбоље говори досуђен једанаестерац за госте у последњем минуту меча када играч гостију сам пада а слаби Боснић показује на белу тачку.

Гости из протеста (како наводе) намерно промашују једанаестерац и тако стављају тачку на овај меч .

Нештин-Будућност 4-0 (1-0).