petak, april 20, 2018
Naslovna / Vesti / Spartak – Bačka 1:1 (1:1)

Spartak – Bačka 1:1 (1:1)

Uprvoj kontrolnoj utakmici u sklopu zimskih priprema fudbaleri Bačke igrali su u Subotici sa ekipom Spartaka ŽK nerešeno 1:1 (1:1).

Bačka je povela u 11. min golom Luke Lukovića, da bi posle samo dva minuta, tj u 13. min susreta Spartak izjednačio na 1:1 golom Đuričina posle greške odbrane „Plavih“ i nesigurne intervencije golmana Jevrića.

Po izuzetnom hladnom vremenu, meč Spartaka i Bačke pratilo je oko 100 znatiželjnih ljubitelja fudbala.

Bačka je nastupila u sastavu: Jevrić, Dimitrijević, Ilić, Bjeloš, Varga, Ćorić, Švonja, Luković, Šarac, Mićić, Čeković.

U drugom poluvremenu igrali su još: Šuljagić, Tasić, Jević, Jovanić, Trivunović, Ivković, Pantić.

Naredni kontrolni meč fudbaleri Bačke odigraće protiv ekipe Čukaričkog.

Neštin i Vizić ponovo bez autobusa sremskom stranom do Novog Sada

NEŠTIN: Meštani Neština i Vizića, dva sela koja se geografski nalaze u Sremu, a administrativno …