Насловна / Вести / Стари Град – Будућност 2:0 (1:0)

Стари Град – Будућност 2:0 (1:0)

Данас је у Бачкој Паланци одигран дерби зачеља Подручне лиге Сомбор.

Екипа Старог Града савладала је Будућност из Младенова са 2:0 (1:0) у 14. колу ПФЛ Сомбор.

Ирало се између два шеснаестерца, гости нешто конкретнији више покушавали углавном ударцима са дистанце. Једина права прилика за домаћине била је та из које је пао гол у 43. мин после одличног продора Ковачевића по десној страни и центаршута. Неодлучност голмана Стојсављевића искористио је Човић и лопту главом спровео у мрежу за 1-0 што је био резултат првог полувремена.

Друго полувреме иста слика на терену све до 74. минута када је судија Девић досудио слободан ударац за домаће, а Танчић милиметарски прецизним путем савладао Стојисављевића за коначних 2-0 у корист Старог Града.

Све информације о Бачкој Паланци и околним местима можете пратити и на нашој Фејсбук страници!