петак, 5 јуна, 2020
Насловна / Тема: Zemun

Тема: Zemun

Нови потоп Плавих! Земун – Бачка 3:0 (1:0)

Стадион Земуна Гледалаца: 150 Главни судија: Новица Анђеловски (Качарево) Помоћници: Александар Станојковић (Београд), Милош Мишкељин (Београд) Стрелци: 1-0 24. мин Вукадиновић, 2-0 Цветковић 68. мин 3-0 Вукадиновић 77. мин Жути картони: Петковић (Земун), Илић (Бачка) ЗЕМУН: Милошевић, Цветковић, Нинков, Петковић, Лацискас (од 79. мин Асани), Кисо, Станимировић, Вукадиновић (од 79. …

Читај даље