Насловна / Вести / ВИДЕО: Бачка покрадена?!

Данас је у Бачкој Паланци одиграно 17. Коло Супер лиге Србије у ком је гостујућа екипа Војводине савладала домаћу Бачку резултатом 0:1 (0:0)

Бачка је у првом полувремену била доминантнија екипа и имала је неколико шутева са дистанце. Друго полувреме екипа Војводине долази до једне изгледне поозиције, међутим млади Чупић је на висини задатка, а уједно је можда био и најбољи појединац у екипи Бачке.

Касније, тачније у 78. Минуту Марко Клисура постиже гол за Бачку који је након показивања на центар поништио судија Васић. Треба рећи да је гол поништен након реакције четвртог судије.

На успореном снимку види се да Јовановић, играч Војводине игра руком, а играч Бачке (окренут леђима) Марко Клисура и поред тога што на њега „наскаче“ голман Војводине постиже по многима регуларан гол који је након реакције четвртог судије поништио главни судија Васић.

tdm-voce-baneri-320x50-1

Прочитајте и ово

МФЛ Бачка Паланка: Резултати 7. кола

У 7. колу МФЛ БАЧКА ПАЛАНКА 1.РАЗРЕД постигнути су следећи резултати: Нештин – Слога (П) …

One comment

1. Koliko se vidi na snimku,zanemarujući igranje rukom,golman je namerno išao na faul i na igrača jer je video da igrač koji je sam prima loptu i da je doveden u priliku da postigne go. Po meni je namerno naleteo na njega.