utorak, novembar 21, 2017
Naslovna / Vesti / VIDEO: Bačka pokradena?!

Danas je u Bačkoj Palanci odigrano 17. Kolo Super lige Srbije u kom je gostujuća ekipa Vojvodine savladala domaću Bačku rezultatom 0:1 (0:0)

Bačka je u prvom poluvremenu bila dominantnija ekipa i imala je nekoliko šuteva sa distance. Drugo poluvreme ekipa Vojvodine dolazi do jedne izgledne poozicije, međutim mladi Čupić je na visini zadatka, a ujedno je možda bio i najbolji pojedinac u ekipi Bačke.

Kasnije, tačnije u 78. Minutu Marko Klisura postiže gol za Bačku koji je nakon pokazivanja na centar poništio sudija Vasić. Treba reći da je gol poništen nakon reakcije četvrtog sudije.

Na usporenom snimku vidi se da Jovanović, igrač Vojvodine igra rukom, a igrač Bačke (okrenut leđima) Marko Klisura i pored toga što na njega „naskače“ golman Vojvodine postiže po mnogima regularan gol koji je nakon reakcije četvrtog sudije poništio glavni sudija Vasić.

tdm-voce-baneri-320x50-1

Nedeljni horoskop za period od 20. do 26. novembra

Šta vaš znak očekuje u ljubavi, na poslu i kakvog ćete zdravlja biti, ali i …

One comment

1. Koliko se vidi na snimku,zanemarujući igranje rukom,golman je namerno išao na faul i na igrača jer je video da igrač koji je sam prima loptu i da je doveden u priliku da postigne go. Po meni je namerno naleteo na njega.