utorak, oktobar 23, 2018
Naslovna / Vesti / Neštin bolji od Budućnosti iz Paraga! 4:0 (1:0)

Neštin bolji od Budućnosti iz Paraga! 4:0 (1:0)

Danas je u Neštinu po izuzetnim vremenskim uslovima odigrana prava derbi utakmica između Neština i paroške Budućnosti.

Početak utakmice pred oko 500 ljudi bolje su otvorili gosti i u prvih pola sata meča mnogo bolji rival na terenu, ali u 40. min domaćin dolazi do prednosti iz opravdano dosuđenog jedanaesterca i to je ujedno bio konačan rezultat prvog poluvremena.

Drugo poluvreme opet bolje otvaraju gosti, stvaraju dve dobre šanse za gol a onda se budi domaćin i uraganskim preokretom postiže još tri gola za konačnih 4-0.

Treba istaći da je danas veoma slabi sudija Milan Bosnić u 57. min isključio igrača gostiju Pejića, pa odmah zatim i trenera gostiju Samatovića koji je protestvovao zbog isključenja Pejića i velikog broja kartona i neujednačenog kriterijuma.

Koliko je slabi sudija Bosnić danas bio neujednačen najbolje govori dosuđen jedanaesterac za goste u poslednjem minutu meča kada igrač gostiju sam pada a slabi Bosnić pokazuje na belu tačku.

Gosti iz protesta (kako navode) namerno promašuju jedanaesterac i tako stavljaju tačku na ovaj meč .

Neštin-Budućnost 4-0 (1-0).

Čestitke Neštincima !!!

Četiri penala, tri gola u Palanci, dva sa bele tačke, Bačka pobedila Spartak

Vojvođanski derbi pripao domaćinima pred 2.000 svedoka sudija Simović u centru pažnje OFK Bačka – …