sreda, decembar 12, 2018
Naslovna / Vesti / Stari Grad – Budućnost 2:0 (1:0)

Stari Grad – Budućnost 2:0 (1:0)

Danas je u Bačkoj Palanci odigran derbi začelja Područne lige Sombor.

Ekipa Starog Grada savladala je Budućnost iz Mladenova sa 2:0 (1:0) u 14. kolu PFL Sombor.

Iralo se između dva šesnaesterca, gosti nešto konkretniji više pokušavali uglavnom udarcima sa distance. Jedina prava prilika za domaćine bila je ta iz koje je pao gol u 43. min posle odličnog prodora Kovačevića po desnoj strani i centaršuta. Neodlučnost golmana Stojsavljevića iskoristio je Čović i loptu glavom sproveo u mrežu za 1-0 što je bio rezultat prvog poluvremena.

Drugo poluvreme ista slika na terenu sve do 74. minuta kada je sudija Dević dosudio slobodan udarac za domaće, a Tančić milimetarski preciznim putem savladao Stojisavljevića za konačnih 2-0 u korist Starog Grada.

Sve informacije o Bačkoj Palanci i okolnim mestima možete pratiti i na našoj Fejsbuk stranici!

Takođe nas možete pratiti i na našem Tviter nalogu @BackaPalanka021

(BackaPalankaInfo.com)

Četiri penala, tri gola u Palanci, dva sa bele tačke, Bačka pobedila Spartak

Vojvođanski derbi pripao domaćinima pred 2.000 svedoka sudija Simović u centru pažnje OFK Bačka – …